Срочный выкуп автомобиля Комиссионная продажа авто Автоломбард Кредит на авто Trade-in, Обмен авто

Продажа Audi Q7 2015 TDI $83 900Описание

Нова турбодизельна AUDI Q7 Quattro 2016 Модельного року!
Спеціальна ціна 83 900 включаэ в себе першу реєстрацію!
Офіційний автомобіль.
Гарантія 4 роки або 120 тис.км.
Можливий Тест- драйв
Можливий TRADE-IN (Обмін на авто). 
Зовнішній вигляд Audi Q7 - вселяє впевненість!
 
Виразність в нових ракурсах.
У першу чергу, зміни торкнулися решітки радіатора Singleframe . Вона стала помітно крупніше. Особливістю радіаторної решітки для Audi Q7 є горизонтальні алюмінієві дуги, а також форма решітки , верхні кути якої тепер плавно з'єднуються з фарами алюмінієвим елементом .
 
Турбодизель 3.0 TDI розвиває потужність 249 к. с. Розганяється автомобіль до 100 км / год за 6,3 с. і максимальну швидкість складає 234 км / ч. Середня витрата палива дорівнює 5,7 літра на 100 км шляху. Цей дизельний двигун V6 розроблявся з принциповим увагою до зниження втрат на внутрішнє тертя і досягненню оптимальних температурних режимів. Головне достоїнство двигун 3.0 TDI плавна робота, яку забезпечують встановлені регульовані гідравлічні опори. Вони забезпечують мінімальний рівень вібрацій і мінімальне проникнення шуму в салон.
 
Новий Audi Q7 отримав абсолютно нову 8-діапазонну автоматичну коробку передач Tiptronic® * з гідротрансформатором. Тяга на всі чотири колеса передається за допомогою системи постійного повного приводу quattro. Самоблакірующійся механічний міжосьовий диференціал тепер інтегрований в корпус коробки передач, що дозволило знизити масу і разменр всій трансмисии. У нормальному режимі забезпечує розподіл моменту між передньою і задньою віссю в пропорції 40:60. При зміні дорожньої обстановки система здатна відправляти вперед до 70 відсотків тяги, назад - до 85.
 
Комплектація автомобіля: Адаптивна пневмопідвіска , АКПП 8- ступ. типтроник , вентиляція передніх сидінь, регулювання задніх сидінь , вставки алюміній Sono , зовнішні дзеркала з автозатемненням і електрорегулюванням , камера заднього виду , навігація ММI с 8.3 дисплеєм, збільшений паливний бак 85л , світлодіодна оптика , литі диски R19 .
83 900 USD
Продано 631 авто
перейти в архив
78 866 EUR
2 248 520 ГРН
Тип транспорта:Легковые
Тип кузова:Внедорожник / Кроссовер
Коробка передач:Автомат
Тип привода:Полный
Тип топлива:Дизель
Пробег:0тыс.км.
Цвет:Серебро
Объем двигателя:3.0
Количество дверей:5
Состояние:состояние на 5
Опубликованно:25 января 2016
Включена услуга Trade-in
Помощь при оформлени МРЕО
Страховка по программе КАСКО
Включена услуга Предпродажная подготовка
Возможна покупка авто в кредит
Включена услуга Станция обслуживания
 
  • - Авто на гарантии.
  • - Гаражное хранение.
  • - Не бит.
  • - Не крашен.
  • - Первая регистрация.
  • - Первый владелец.
  • - Сервисная книжка.